360 Videá
Pokračovať v čítaní
Google predstavuje 360° VR film – Tabel
0

Google do oblasti virtuálnej reality prináša čoraz viacej nových projektov. Spoločnosť Google ale po niekoľkých predstavených 360-stupňových videách pokračuje v experimentálnom natáčaní filmov, ktoré sa dajú pozrieť aj vo virtuálnej realite. Po poslednom filme Yelp, si tentokrát pripravili film s názvom Tabel.

360° VR film – Tabel

Tabel je opäť krátky film, v ktorom môžete spozorovať viacej sa súčasne odohrávajúcich príbehov. V prostredí reštaurácie ste svedkami šiestich skupín rozhovorov, ktoré sa odohrávajú súčasne. Môžte sa pohybovať po miestnosti a počúvať len rozhovor, pri ktorom ste aktuálne prítomný. Tento koncept prináša nutkanie k opakovanému sledovaniu.


Natáčanie filmu a jeho dostupnosť

VR Film bol natáčaný v spolupráci so spoločnosťou GoPro, konkrétne prostredníctvom kamery Jump. Celý film si môžete pozrieť pomocou mobilnej virtuálnej reality ako Google Daydream či samotný Google Cardboard a headsety podobne tomuto. Celý film je dostupný priamo vo vašom prehliadači, stači navštiviť odkaz na Film Tabel.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk