HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
HTC Vive predstavil nové príslušenstvo – doplnkové slúchadla a bezdrôtovú VR
1

Dnes a piatok spoločnosť Vive na CES 2017 v priamom prenosom z CES predstavuje novinky pre HTC Vive. Vive taktiež ukazuje najlepšie tituly pre VR a prináša aktualizácie správ. Najviac zaujali novinky pre HTC Vive a to sú  – doplnkové slúchadla, doplnok, ktorý spraví virtuálnu realitu bez káblov a sledovanie pohybu doplnkov.

Niektorý možno čakali novú generáciu headsetu HTC Vive, no nestalo sa tak. Ale spoločnosť predstavila veľmi zaujímavé príslušenstvo pre svoj VR headset HTC Vive.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk