HTC Vive / HTC Cosmos
Pokračovať v čítaní
HTC Vive stojí 799 dolárov. Predobjednávky už o týždeň
0

Taiwanský výrobca smartfónov HTC v spolupráci s Valve ohlásil finálnu verziu headsetu pre virtuálnu realitu HTC Vive. Do predpredaja sa dostane už 29. februára, ako sme informovali ešte začiatkom roka. HTC oznámilo, že finálna podoba náhlavnej súpravy sa dočkala ďalších menších zmien, stále sa však bude ponášať na poslednú vývojovú verziu Vive Pre, ohlásenú v januári počas konferencie v Las Vegas.

Najdôležitejšiu novinkou je však oficiálna cena headsetu, ktorá sa vyšplhala až na 799 amerických dolárov (720 eur).

video:

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk