CardBoard
Pokračovať v čítaní
Coca-Cola prináša nové balenie s Google Cardboard
0

Spoločnosť predávajúca sladkú vodu, známu tiež pod názvom Coca-Cola, prichádza s inovatívnym riešením, ako recyklovať, resp. znova použiť obal od ich nápoja.

Nový prototyp balenia 12 fliaš tradičného nápoja je totiž možné transformovať na Kartónový VR headset, ako Google Cardboard. Po vložení vášho iPhonu a Android zariadenia do tohto obalu ste okamžite pripravený užívať si tajné zákutia VR podobne ako cez Google Cardboard.

Coca Cola VR


foto: cultofmac.com

Spoločnosť Coca-Cola v súčasnosti nemá konkrétne plány, kedy spustí predaj, no predpokladá sa, že po objavení vhodného promočného partnera nenechá táto vecička na seba dlho čakať.

Vo videu môžete vidieť 3 rôzne verzie, ako sa dá využiť obal od Coca-Coly.

Zdroj: startitup.sk

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
100%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk