Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Chcete preskúmať Titanic v pohodlí domova? Čoskoro pre Samsung Gear VR
0

Chceli ste niekedy vidieť najznámejšiu loď, ktorá zmizla v mori ? Tak sa pozrite na pripravovanú hru pre Gear VR. Hra má názov Titanic: Honor And Glory a bude dostupná ešte v tomto roku. Momentálne nieje k dispozícií mnoho informácií no môžte sa s nami pokochať týmito zábermi.  Azda vám prinesieme viac informácií čoskoro.

Vyzerá to skvelo, už len tento skvost dotiahnu k dokonalosti..

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Matúš Dankanin
Mám 19 rokov, chodím na Strednú Odbornú Školu Technickú v Michalovcach. Moje hoby sú futbal,bojové umenia a taktiež sa zaujímam o svet IT ,nové technológie a samozrejme virtuálu realitu.