Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Oculus zamedzil použivanie VR pre Galaxy Note 7
0

Samsung dnes ukončil predaj Galaxy Note 7 po množstve explodovaných telefónov, ktoré sa stáli najmä v USA. Oculus teda z dôvodu bezpečnosti na diaľku ukončil podporu Galaxy Note 7.

Oculus so spoločnosťou Samsung má od spustenia projektu Gear VR vynikajúci vzťah. Prvé informácie o tom, že na Note 7 nefunguje virtuálna realita sa objavili na Reddite. Jeden z používateľov chcel vyskúšať svoj Gear VR. Namiesto toho ho čakala správa o tom, že pre Oculus je najdôležitejšia bezpečnosť ich zákazníkov a že odstraňujú kompatibilitu Galaxy Note 7 z celej ich Oculus platformy.

oculus-hlaska

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk