Sony PlayStation VR
Pokračovať v čítaní
Ako vyzerá PlayStation VR zvnútra ?
0

Známy portál iFixit, ktorý je známy demontážou nových zariadení opäť rozobral zariadenie pre virtuálnu realitu. Tento krát sa pozrel na nedávno vydaný headset a to PlayStation VR. Pozrite sa, aké súčiastky obsahuje tento headset

Sony má už desiatky rokov skúseností v oblasti hardwaru a dizajnu a výrobkov. Preto nie je žiadnym prekvapením, že virtuálna realita od Sony je konkurencieschopná s ostatnými high-end VR headsetmi na trhu. V niekoľkých oblastiach dokonca predbieha high-end headsety pre PC v ergonómií a kvalite obrazu. Snáď ešte viac prekvapujúca je jednoduchosť demontáže. Tím iFixit mal iba malé problémy, ale headset si získal  8 z 10 bodov opraviteľnosti. O jeden bod viac ako Oculus Rift a  HTC Vive, a len o krok pozadu ako OSVR HDK 2.

Ako teda vyzerá headset zvnútra ?

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk