Recenzie
Pokračovať v čítaní
PanoBoard Click – Vylepšená verzia Google CardBoard
0
Detail
Rozmery

14 x 9 x 8 cm

Váha

0.100 kg

Podporované smartfóny

4″ do 5,6″

Podporované OS

Android, iOS

Zorné pole

83°

Česká firma PanoBoard začala vyrábať najlacnejšiu virtuálnu realitu Google Cardboard, no s kvalitnejším a odolnejším kartónom. Pred polrokom som testoval obyčajný PanoBoard, ktorý je prenosný, ako väčšina z PanoBoard série. V čom je ale lepší a naopak horší PanoBoard Click ?

Najlacnejšia virtuálna realita Google Cardboard, je dostupná pre každého, môžete si ju kúpiť alebo vytvoriť z kartónu. Ak by ste chceli kvalitnejšiu mobilnú virtuálnu realitu, je tu PanoBoard, presnejšie okuliare pre virtuálnu realitu PanoBoard Click. Aké výhody a hlavne ako je odlišný od kartónových okuliarov, sa dozviete v tejto recenzii.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Výhody

Obal
Prenosnosť
Kvalita sklíčok oproti klasickému Cardboardu
Záhlavný pásik

Nevýhody

Podpora skôr do 5,4
Preniká svetlo pri používaní pásiku.

Hodnotenie
Naše hodnotenie
Dizajn
Kvalita šošoviek
Pohodlnosť
Nastaviteľnosť
Nastaviteľnosť
Zhrnutie

Jednoznačne lepšie ako samotný Google Cardboard, ale pokiaľ si už chcete vychutnať mobilnú virtuálnu realitu, tak jednoznačne radšej plastový headset.

Naše hodnotenie
You have rated this
Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk