Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Samsung Gear VR si môžete prepojiť s Facebookom, čím získate nové funkcie
0

Facebook vlastní spoločnosť Oculus Rift, ktorá poháňa virtuálnu realitu Samsung Gear VR. Nie je preto prekvapením, že jednou z nových funkcií okuliarov VR je možnosť prepojiť svoje zariadenie so spomenutou sociálnou sieťou.

Prepojením získate novú funkciu, ktorou je možnosť sledovať 360-stupňové videá priamo z noviniek vášho Facebooku. Je to pohodlnejšie, ako manuálne zadávať adresu videa. V rozhraní aplikácie Oculus Video si jednoducho vyberiete žiadaný video v zozname.

Takisto sa môžete spojiť s priateľmi a spoločne sledovať živé vysielanie hráčov na portáli Twitch. V tomto prípade je potrebné nainštalovať novú aplikáciu z Gear VR obchodu. Nazýva sa Oculus Social Beta, do pozornosti dávame aj novinku Social Trivia.


Zdroj : TouchIT.sk

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk