Samsung Gear VR
Pokračovať v čítaní
Samsung Gear VR si môžete prepojiť s Facebookom, čím získate nové funkcie
0

Facebook vlastní spoločnosť Oculus Rift, ktorá poháňa virtuálnu realitu Samsung Gear VR. Nie je preto prekvapením, že jednou z nových funkcií okuliarov VR je možnosť prepojiť svoje zariadenie so spomenutou sociálnou sieťou.

Prepojením získate novú funkciu, ktorou je možnosť sledovať 360-stupňové videá priamo z noviniek vášho Facebooku. Je to pohodlnejšie, ako manuálne zadávať adresu videa. V rozhraní aplikácie Oculus Video si jednoducho vyberiete žiadaný video v zozname.

Takisto sa môžete spojiť s priateľmi a spoločne sledovať živé vysielanie hráčov na portáli Twitch. V tomto prípade je potrebné nainštalovať novú aplikáciu z Gear VR obchodu. Nazýva sa Oculus Social Beta, do pozornosti dávame aj novinku Social Trivia.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk