Microsoft HoloLens
Pokračovať v čítaní
Microsoft HoloLens v akcií, Project X-Ray
0

Virtuálna realita od Microsoftu – HoloLens – nám bola predstavená už na tohtoročnej E3.

Na tejto akcii nám bola novinka odprezentovaná v hre Minecraft. Microsoft však včera na svojej tlačovej konferencii ukázal využitie v ďalšej hre. Na titule „Project X-Ray“ nám ukázala využitie nielen samotného HoloLens, ale aj ovládaču, ktorý je taktiež súčastou. Osem minút trvajúca ukážka prezradila, ako bude možné využit novinku napríklad aj doma v obývačke.

Ako je možné vidieť vo videu, ovládač sa premenil na virtuálnu zbraň a pomocou nej zabíjal vývojár z Microsoftu digitálnych nepriateľov. Microsoft HoloLens bude na začiatku svojho životného cyklu dostupný len vývojárom za 3000 dolárov.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk