Microsoft HoloLens
Pokračovať v čítaní
Microsoft HoloLens v akcií, Project X-Ray
0

Virtuálna realita od Microsoftu – HoloLens – nám bola predstavená už na tohtoročnej E3.

Na tejto akcii nám bola novinka odprezentovaná v hre Minecraft. Microsoft však včera na svojej tlačovej konferencii ukázal využitie v ďalšej hre. Na titule „Project X-Ray“ nám ukázala využitie nielen samotného HoloLens, ale aj ovládaču, ktorý je taktiež súčastou. Osem minút trvajúca ukážka prezradila, ako bude možné využit novinku napríklad aj doma v obývačke.

Ako je možné vidieť vo videu, ovládač sa premenil na virtuálnu zbraň a pomocou nej zabíjal vývojár z Microsoftu digitálnych nepriateľov. Microsoft HoloLens bude na začiatku svojho životného cyklu dostupný len vývojárom za 3000 dolárov.


Zdroj : GameSite.sk

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk