Oculus Rift
Pokračovať v čítaní
Steam je pripravený spustiť každú hru, ktorú ponúka vo VR
0

Volá sa Desktop Game Theater a je to služba určená pre zobrazenie hier vo VR, ktorá dostupná hneď teraz. Steam tvrdí, že vo VR spustí akúkoľvek hru, čo je naozaj odvážne tvrdenie. Spoločnosť je presvedčená, že všetky hry, ktoré ponúka si budete vedieť zahrať aj vo virtuálnej realite. Ak teda vlastníte Oculus Rift alebo HTC Vive Pre, môžete to vyskúšať.

Aktuálna podpora hier vo VR sa viaže na podporu Steam Broadcast, rovnako je nutné podotknúť, že sa pravdepodobne budete musieť pohrať s nastavením grafiky tak, aby vám to vyhovovalo.

Steam sa aj takýmto spôsobom pripravuje na uvedenie Oculus Rift a HTC Vive Prena trh. VR od Oculus bude dostupná od 28. apríla, VR od HTC zas príde na trh počas apríla.

Vaša podpora je pre nás kľúčová. Už od roku 2014 neúnavne prinášame najnovšie informácie o virtuálnej realite, a to všetko zadarmo. Naša redakcia sa snaží osvetliť tieto moderné technológie každému na Slovensku, ale bez vašej pomoci to nebude možné.

Články píšeme s vášňou a odbornosťou, avšak náklady na ich vytváranie a udržiavanie webu rastú. Ak nám chcete pomôcť pokračovať v našej práci a zabezpečiť, aby ste aj naďalej mohli čítať kvalitné články, zvážte prosím jednorazový príspevok alebo podporu cez sociálne siete. Váš príspevok, či už malý alebo veľký, robí rozdiel.

Ďakujeme.

Aká je Vaša reakcia?
Zaujímavý článok
0%
Prekvapilo ma to
0%
Pobavilo ma to
0%
Článok má chybu
0%
Autor
Michael Šubák
Som zakladateľom projektu VirtualnaRealita.eu. Virtuálna realita je zaujímavá a nie je len pre hráčov. V každej oblasti môže táto čoraz dostupnejšia technológia pomôcť. Jednoduchšie učenie, spoznávanie sveta, tvorba grafiky, či pozeranie športových prenosov alebo výcvik letcov. Som majiteľom Oculus Rift CV. Rád píšem píšem o VR a chcem sa tejto technológii venovať aj v budúcnosti. Viac o mne na www.michael.subak.sk